About Us
www.okotek.com.tr
Email Gönder
  LOGONA / SAÇ BOYALARI  

 

LOGONA DOĞAL KOZMETİK BİTKİSEL SAÇ BOYALARI

 


 • LOGONA Doğal Kozmetik Bitkisel Saç Boyaları koruyucu ve uzun süre kalıcıdır.

   
 • Üretiminde kullanılan tüm hammaddeler , tarafımızdan pestisit ve ağır metal kirliliği açısından sürekli olarak kontrol edilmektedir.

   
 • Bitkisel boyalar, saçta kimyasal ve oksidasyon boyaları gibi saçın doğal yapısına zarar vermezler.

   
 • LOGONA Bitkisel saç boyaları sentetik boya, koku, konserve edici madde ve diğer kimyasal maddeleri içermez.
   

 

Doğa ile Uyumlu Bitkisel Saç Boyaları

Sağlıklı, pırıl pırıl saçlar ve anlamlı, canlı saç boyası kişisel yansımanızın önemli öğeleridir. Logona Kozmetik bitkisel saç boyalarıyla ister saçınızın doğal rengine nüans katabilir, isterseniz rengini güçlendirip derinleştirebilirsiniz. Saçınızın doğal yapısına ve doğal rengine zarar vermeden saçınızı tamamen yeni bir tona boyayabilir ya da tek tek renk bölümleri oluşturabilirsiniz.

 

1. Bitkisel Boyalar Gerçekten Çok Farklı Boyuyor...

Kimyasal boyalar, saldırgan bir şekilde saçın doğal pigmentlerini bozarak yerine sentetik boyaları yerleştirirler. Böylece orijinal saç renginiz geri dönüşsüz olarak tamamen değişmiş olur. Oysa saçın doğal renk pigmentlerininsaçı stabilize etme özelliği vardır. Dolayısıyla sıkça kimyasal boyalarla boyanan saçlarda, bu özellik kaybolduğu için,çabuk kırılma ve matlaşma görülür. LOGONA Bitkisel Saç Boyaları saçın sadece pulsu tabakasına ve dış yüzeyine yerleşir. Saçın doğal rengini veren renk pigmentleri doğal bitkisel boyanın arasından ışıldamasını sürdürür. Yeni saç renginiz, doğal saç renginizin ve bitkisel saç boyasının kombinasyonu ile ortaya çıkar.

 

Parlak Renk, Işıltı ve Hacim

LOGONA doğal saç boyası saçı güçlendirirken oldukça doğal bir şekilde hacim artışı da sağlar. LOGONA Bitkisel Saç Boyalarının parlaklık verici etkisi, saçın pulsu tabakasındaki pürüzlerin giderilmesine ve bu sayede yoğun bir ışık yansıması oluşmasına dayanmaktadır.

 

Doğal Hammaddeler

LOGONA Bitkisel Saç Boyaları�nda renk verici olarak , kontrol altında biyolojik yetiştirilmiş kına, sinameki, ceviz, barut ağacı, indigo, kurkuma, rhatany, pancar, kahve ve hatmi kullanılmaktadır. Ayrıca buğday proteini ve jojoba yağı gibi yüksek kaliteli bitkisel bakım maddeleri ile de saça boyama sırasında kalıcı bir bakım yapılmış olmaktadır. Boyama sonunda saç yapısı fark edilir şekilde iyileşmekte, saç ek bir hacım kazanmakta ve son derece kolay taranır hale gelmektedir.

 

Doğru Boya Renginin Seçilmesi

Bitkisel boyalarda boyama sonucu saçın cinsine bağlı olarak farklı tonlar oluşabildiği için kuaförlere saçın kalınlığını ve doğal rengini iyi analiz etmesini öneriyoruz. Saç ne kadar ince ve açık renkte ise bitkisel saç boyası da o kadar çabuk ve yoğun bir şekilde saça tutunur.

 

Bitkisel Saç Boyalarının Birbiriyle Karıştırılması

LOGONA Doğal Kozmetik Bitkisel Saç Boyaları birbirleriyle karıştırılabilir. Özellikle kırmızı ve kahve tonlarının karışımı ile düşünülebilen tüm nüanslarda renkler oluşturulabilir. Ceviz-kahve , kestane ve mahagoni renkleri, siyah renkteki bitkisel saç boyası koyulaştırılabilir . Altın sarısı ve sahara karıştırılarak altın sarısı ve kırmızı arasındaki tüm nüanslar elde edilebilir.

 

Bitkisel Saç Boyasının Daha Uzun Süre Dayanması İçin

 

LOGONA Boya Bakım Şampuanları

LOGONA Boya Bakım Şampuanları �sarı�, �kırmızı � kahve� ve �kahve � siyah�, renk veren bitkisel özler içermektedirler. Bu özel şampuanlar, hem bitkisel saç boyasının uzun süre dayanmasını sağlar hem de saçınıza bakım yapar. Aynı zamanda saçın doğal rengi de bu esnada canlandırılmış olur. Bu şampuanlarboyama özelliğine sahip değillerdir.

 

LOGONA Doğal Kozmetik Pflanzen Haarkur ( Bitkisel Saç Bakım Kürü)

 

- Renk Verme Özelliği Yoktur -Bitkisel saç bakım kürü saça yoğunluk, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Öğütülmüş bitki bileşenleri, saç derisine bakım sağlar ve saçın yapısını güçlendirir. Çabuk yağlanan saçlar, tahriş olmuş saç derisi ve kepek oluşumu gibi sorunlarda tedavi süresince uygulanabilir.

 

2. Doğanın En Güzel Renkleri �

 

Şimdi Çok Daha Basit ve Elverişli !

 

LOGONA Bitkisel Saç Krem Boyaları

 

Doğal İçerik

LOGONA Bitkisel Saç Krem Boyaları, tamamen kına, pancar, ravent veya papatya gibi doğal boya maddeleri içerirler. Bu maddeler ile son derece koruyucu bir boyama ve doğal bir boyama elde edilir. LOGONA Doğal Kozmetik Bitkisel Saç Boyaları�nın tümü �Sertifikalı Doğal Kozmetik� damgasına sahiptir. Sentetik koku, renk ve konserve edici maddeleri veya peroksidler ve amonyak gibi diğer kimyasal maddeleri içermezler.

 

YENİ : Kullanıma Hazır Krem Formülasyonu

LOGONA Doğal Kozmetikleri�nin yeni ürünü olan krem boyalar, yenilikçi ürün özellikleri açısından dünyada benzersizdir ve toz halindeki LOGONA Bitkisel Saç Boyalarını tamamlamaktadırlar. Yeni geliştirilen krem boyalarda kullanılan formülasyon, toz şeklindeki bitkisel saç boyalarda olduğu gibi sıcak su, kahve ve benzeri şeyler içinde karıştırma işlemine ihtiyaç göstermemektedir. Krem boyalar, herhangi bir ön işleme ihtiyaç olmadan kullanılabilmektedir.

 

Ağaran Saçlara Optimum Boyama

Yeni Krem Saç Boyaları, ağaran saçların boyanmasında mükemmel sonuçlar vermektedir. Krem boyaların formülünde bulunan yeşil kil mineralleri, boyanın ağarmış saç kısımlarına çok daha iyi tutunmasını sağlamaktadırlar.

 

Saç Köklerinin Rötuş Boyaması

LOGONA Bitkisel Saç Boyaları, uzun süreli kalıcı bir renk sağlar. Bu durumda, 4-8 hafta sonra yeni çıkan saç köklerinin rengiyle, boyanmış saç arasında hafif bir renk farkı oluşur. Yeni çıkan saç ile bitkisel boyanmış saç arasındaki bu renk farkı, kimyasal boyanmışlara göre çok daha az fark edilir durumdadır. LOGONA Krem Boyaları�nın damlamayan yumuşak yeni formülasyonu ile artık çok kolay bir şekilde bu saç diplerini rötuş yapabilirsiniz.

 


 • YENİ ! Kullanıma Hazır Krem Formülasyonu
   
 • Saçı son derece koruyucu bir boyama
   
 • 100% bitkisel boyar maddeler
   
 • Ağarmış saçı en uygun şekilde kapama
   
 • Yeni çıkan saç köklerine rötuş kolaylığı
   
 • Sertifikalı doğal kozmetik
   
 • Sentetik renk, koku ve konserve edici maddeleri içermez
   
 • Peroksitler ve amonyak içermez
   

BDIH Sertifikalı Logona Ürünleri:

 • BDIH (Kontrol edilmiş doğal kozmetik) Şartlarına göre
 • üretilmiştir.
 • Sentetik koku, renk ve konserve edici madde içermez.
 • Parafin ve diğer petrol kökenli maddeler içermez.
 • Ölü hayvanlardan elde edilen doku özleri ya da hammaddeleri içermez.
 • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
© Copyright 2019 Ökotek Ekolojik Ürün Marketleri - Tüm Hakları Saklıdır
Designed by Dreams&Bytes