About Us
www.okotek.com.tr
Email Gönder
  LOGONA / BEBEK  

 

BEBEK CİLDİ , YETİŞKİN CİLDİNDEN BEŞ DEFA DAHA İNCEDİR !
LOGONA Doğal Bebek Bakım Ürünleri
ile doğru bakım sağlanır...


Bebeklerin hassas cildi çok incedir ve az yağ tutar.Ortalama olarak bebek cildinin kalınlığı yetişkin bir insanın cilt kalınlığının beşte biri kadardır. Bebek cildi sıcak, soğuk, ve özensiz bakım gibi dış etkenlere karşı duyarlıdır, bu sebepten sevgi dolu özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Logona doğal ürünlerinin bebek bakım seti; badem yağı , jojoba yağı ve avokado yağı, altıncık çiçeği ve papatya gibi bitki özleriyle oluşturulmuştur. Logona doğal kozmetiğin anlayışı, bütünlük içerisinde bebeğinize bakımını temin ederken uzun vadede hassas bebek cildini korumayı da amaçlar.

Logona doğal ürünlerinin bebek bakım seti
Sadece temizlemek ve kremlemenin dışında çok daha fazlasıdır.

Logona doğal ürünlerinin bebek bakım seti; badem, jojoba ve avokado yağı, altıncık çiçeği ve papatya gibi bitki özleriyle oluşturulmuştur.

Logona doğal kozmetiğin anlayışı, bütünlük içersinde bebeğinize bakımını temin ederken uzun vadede hassas bebek cildini korumayıda amaçlar.Böylece bebeğiniz, özenli ve sevgi dolu bakım sayesinde daha ilk günlerinde emniyet duygusunu geliştirir.

Bebek cildi oldukça ince ve hassas olduğundan Logona doğal kozmetikleri bebek bakım duş jeline ve şampuanlarına çok az miktarda doğal kaynaklı ve cilde zarar vermeyen yıkama maddeleri , cildin dengesini bozmayan ve cildi rahatlatan bitki özlerinin kombine edilmesiyle hazırlanmıştır.

Bebeğinizin hassas bez bölgesinin, sıkılıkla temizlenmesi hızla alerjik reaksiyonlara ve pişiğe yol açabilir.Bebek hijyeninin düzenli bir parçası olarak uygulanan Logona Altıncık çiçekli bebek bakım yağı bu alerjik reaksiyonları etkili bir biçimde azaltır.Sentetik ve ya petrokimyasal maddeler içermez.

Logona doğal kozmetikleri’nin bebek kremi, bebeğinizin günlük bakımı için vazgeçilmez bir unsurdur.Tamamen doğal maddelerden oluşmuş bebek bakım kremimiz, bebeğinizin cildinde daha tam anlamıyla oluşmamış yağ tabakasını destekler, aynı zamanda sıcak ve soğuk hava şartlarına karşı korur.

Kaymaksı bebek losyonumuz bebeğinizin tüm vücudunun günlük bakımı içindir.Kolayca dağılır ve cilt tarafından çabucak emilir.Özellikle günlük banyodan sonra uygulandığında bebeğinize, cildini ısıtan ve koruyan özel bir bakım sağlar.

BDIH Sertifikalı Logona Ürünleri:

  • BDIH (Kontrol edilmiş doğal kozmetik) Şartlarına göre
  • üretilmiştir.
  • Sentetik koku, renk ve konserve edici madde içermez.
  • Parafin ve diğer petrol kökenli maddeler içermez.
  • Ölü hayvanlardan elde edilen doku özleri ya da hammaddeleri içermez.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
© Copyright 2019 Ökotek Ekolojik Ürün Marketleri - Tüm Hakları Saklıdır
Designed by Dreams&Bytes