About Us
www.okotek.com.tr
Email Gönder
  LOGONA / VÜCUT  

 

LOGONA- Vücut Bakımı

Bakımın Egzotik Dünyasına Hoş Geldiniz!
Yeni Logona vücut bakım ürünleri üç seri halinde satışa sunuluyor:
Sonsuz bakım formülasyonları ve parfüm nüanslarının çekiciliği sizi Uzak doğu’nun, Karayipler’in ve Akdeniz’in dünyasına davet ediyor. Bu heyecan verici ürünlerin bir konuğu olmayı keşfedin ve hislerinize eğlenceli bir tatil izni verin.

LOGONA – Asia Serisi

Logona Asia serisi bakımının büyüleyici dünyasına girin ve geleneksel Asya esansları ve yağlarının pozitif enerjisiyle kendinizden geçin. Lotus çiçeği ve bambu özleri, kenger yağı ve zencefil, sandal ağacı, karanfil cilde hoş bir koku verirler. Cildi canlandırırlar. Uzun süreli koku ve tazelik oluştururlar.

LOGONA – Tropic Serisi

LOGONA Tropic serisi sizi Karayip’lerin egzotik dünyasına davet ediyor. Karayip’ten tropik etken maddeleri ve bitkisel yağlarıyla yoğun canlılık hissi verir. Kıymetli Ananas ve papatya özleri, shea butter, yumuşatıcı hindistan cevizi sütü ve vanilyanın karşı konulamaz aroması, yumuşak bir koku ve kalıcı bir tazelik verir.

LOGONA - Mediterran Serisi

LOGONA Mediterran serisinin, Akdeniz bölgesinden toplanmış bitkilerinin ve eterik yağların tatlı kokusunun sizi şımartmasına izin verin. Kayısı yağı ve zeytinyağının, biberiye ve adaçayının özel kombinasyonu cildi doğal bir şekilde canlandırır. Fesleğen, bergamot, ylang ve vanilya uzun süreli ve canlandırıcı bir tazelik kazandırır.

BDIH Sertifikalı LOGONA Ürünleri :

  • BDIH sertifikalı organik ve doğal kozmetiktir.
  • Etkisi ve cilde uyumu bilimsel olarak ispatlanmıştır.
  • Sentetik renk, koku ve konserve edici madde içermezler.
  • Parafin ve diğer petro-kimyasal hammaddeler içermezler.
  • Ölü hayvanlardan elde edilen hammaddeler içermezler.
© Copyright 2019 Ökotek Ekolojik Ürün Marketleri - Tüm Hakları Saklıdır
Designed by Dreams&Bytes