About Us
www.okotek.com.tr
Email Gönder
  AQUABIO / Sistem PHYTO  

 

Sistem PHYTO

Zamanın ilk işaretlerine karşı AQUABIO Sistem PHYTO ile ideal bakım konseptinizi yaşayınız.

Doğa – bize bakım için ve cildin gerekli işlevlerini harekete geçirmek için için en etkili maddeleri sunuyor.

“Sistem PHYTO, zamanın ilk işaretlerine karşı etkili, bitkisel bir Anti Aging konseptidir”.

· Sistem PHYTO, yoğun nemlilik veren ve koruyucu bakım yapan bir kombinasyona sahiptir.

· İnce çizgiler ve kırışıklıklar farkedilir derecede azaltılır.

· Cilt görünümü hissedilir derecede düzgünleştirilir.

30+ ile Kendini Bulmak

30’lu yaşlara ait yaşam döneminde meslek, kariyer, aile ve çocuklar en önemli konulardır. Bu dönem bize yaşamımızı biçimlendirme ve geleceği şekillendirme şansını vermektedir. Bu yaşlarda cildin yaşlanması neşe kaçıran bir konu olabilir mi ? Elbette hayır. AQUABIO Sistem PHYTO kendinizi harika hissetmenizi sağlayan bir bakım ve etkili bir koruma sunuyor : Genç bir görünüş ve taptaze bir ten !

30+ Yaşlarda Cilt

Ciltteki değişimlerin ilk işaretleri ince çizgiler ve kırışıklıklardır. Bunlar gençlik yıllarındakinden daha az esnektir. Hücreler artık kendilerini daha yavaş yenilemeye, cildin doğal nem düzenini sağlayan hidrolipid film artık dengeden sapmaya başlamıştır.

AQUABIO Sertifikalı Doğal Kozmetikleri, 3 ayrı sistem ile cildinizin özel ihtiyaçları için optimum ve yüksek etkili Anti Aging Bakımı sunmaktadır.

Çözüm:

AQUABIO Sistem PHYTO

AQUABIO Sistem PHYTO, zamanın eseri olan ilk çizgilere karşı optimum etken madde konseptidir. Yoğun nemlilik vericiliği sayesinde cildinizin canlılığını muhafaza eder ve erken yaşlanmayı hızlandıran dış stres faktöelerine karşı cildi etkili bir şekilde korur.

Değerli Biyo Kalitesi

Kontrol altındaki biyolojik tarımdan elde edilen doğanın en iyi özleri ve yağları. AQUABIO Sistem’de son derece özel : Kahve çekirdeklerinden elde edilen Biyo-Kafein özü. Nar tohumu, sheabutter, jojoba yağı, susam yağı,zeytinyağı, bademyağı, soya yağı ve kayısı çekirdeği yağından oluşan değerli biyo kalitesinde Anti Aging özleri.

PHYTO Etken maddeleri – İlginç Noktalar

Temizleme Köpüğü’nden Yoğun Bakım Kürü’ne kadar Sistem PHYTO’nun tüm ürünleri birbirini tamamlayarak apaçık fark edilen toplu bir etki meydana getirirler. Etkili içerik maddeleri karışımı, zamanın ilk işaretlerine karşı geniş spektrumlu bir çözüm oluşturur.

Yaşlanmaya Karşı Koruma

Yeni geliştirilen etken madde Tilirosid, yaşlanma proseslerini hızlandıran oksidatif strese ve yangılı proseslere karşı son derece etkili olmaktadır. Bitkisel Biyoflavonoid ise bitkilerin kendilerini zarar vericilerden – örneğin güneşin UV ışınlarından – korumalarındaki esasa göre işlevini yerini getirir. Vitamin E ve Yeşil Çay Özü de serbest radikallerin zararlı etkilerini önlemektedirler.

Uyarılma

Hint Nanesi özü, cildin önemli hücre fonksiyonlarının uyarılması için gerekli olan yüksek etkiye sahiptir. Cilde destek olabilme özelliği, cildi açıkça farkedilir şekilde düzgün ve gergin hale getirir. Diğer bir etkili Anti Aging etken maddesi olan Kafein ise hücre uyarıcı ve canlandırıcı etkiye sahiptir.

Düzleştirme ve Germe

Nar tohumu özü, cildin yenilenme gücünü harekete geçirir ve esnekliği/gerilme gücünü artırır. Hibiskus proteini, kırışıklıkları görülür derecede azaltan etkili bir maddedir. Bunlara ek olarak Guavena özü ve değerli Hyaluron asidi cildi geren yoğun nemlendiricilerdir.

Diri ve Işıltılı

Kafein, kan dolaşımını hızlandırır, cilt fonksiyonlarını canlandırır ve bu sayede yeni bir dirilik ve ışıltı kazandırır.

BDIH Sertifikalı AQUABIO Ürünleri :

  • BDIH sertifikalı doğal kozmetiktir.
  • Etkisi ve cilde uyumu bilimsel olarak ispatlanmıştır.
  • Sentetik renk, koku ve konserve edici madde içermezler.
  • Parafin ve diğer petro-kimyasal hammaddeler içermezler.
  • Ölü hayvanlardan elde edilen hammaddeler içermezler.
© Copyright 2019 Ökotek Ekolojik Ürün Marketleri - Tüm Hakları Saklıdır
Designed by Dreams&Bytes