About Us
www.okotek.com.tr
Email Gönder
  AQUABIO / Sistem THALASSO  

 

Sistem THALASSO

40+ ile Kendinizi Yeniden Keşfedin

Kendine güvenen, kendinden emin, yeni meydan okuyuşlara hazır. 40+ yaşlarda neredeyse her şeyi yapmak mümkün. Kendimizle ve zamanla uyumlu slogan : “Benim ben !”. AQUABIO Sistem THALASSO, bu yaşam hislerine ideal bir şekilde uyumludur. Pırıltılı bir görünüş ve zamana meydan okuyan bir cilt güzelliği !

40+ Yaşlarda Cilt

Aynaya bakınca kırışıklıklar mı görülüyor ? Cilt gerilim içinde ve kendini daha mı az yumuşak hissediyor ? Esneklik azalıyor mu ? 40 yaşının üzerinde yaşlanma prosesleri artarak etkili mi

oluyor ?. Cildin vücuda ait besin maddeleriyle beslenmesi zayıflıyor mu ? Kollajenleri parçalıyor ve yenisi çok az mı oluşuyor ? Serbest radikallerin oluşturduğu zararlar açıkça görülen izler bırakıyor. Cilt gerginliğini ve kontürünü kaybediyor. Hücre bölünmesi sürekli bir şekilde azalıyor ve su bağlayabilen moleküllerin sayısı da azalıyor. Bunun sonucunda cilt artık yeterli nemlilik depolayamaz hale geliyor ve kuruluk giderek artıyor.

Çözüm:

AQUABIO Sistem THALASSO

AQUABIO Sistem THALASSO, denizden gelen özel bileşimiyle en etkin Anti Aging yeniliğidir ve kuru ciltler için cildi yenileyen canlılık bakımı sağlar. Konsantre haldeki etken madde karışımı, cildin kendi kendini koruma işlevlerini güçlendirir, yenilenmeyi başlatır ve cilde gerçek bir enerji aktarımı sağlar.

AQUABIO Sistem THALASSO, gelişmiş cilt bakımı ile klasik Thalasso uygulamalarını kombine etmiş bulunmaktadır. Denizlerdeki etken maddeler hazinesinden gerekli eser elementler, mineraller, vitaminler ve aminoasitler cildinize gerçek canlılığı sunuyorlar.

Yaşlanmaya Karşı Koruma ve Yenileme

İstiridye mantarlarlarından elde edilen bir öz olan Betaglucan, ciltteki yenilenme proseslerini aktifleştiren, cildin kendi bağışıklık sistemini güçlendiren ve kendini iyileştirme gücünü artıran yüksek etkili bir Anti Aging maddesidir. Koruyucu Vitamin E ile kombine edilen Betaglucan oksidatif streslere karşı son derece etkili olmaktadır.

Uyarılma

Deniz rezenesinden elde edilen bir öz olan samphira, hücre yenilenmesini uyarır ve incelmiş olan epidermisi güçlendirir. Bu öz, cildin zamanından önce yaşlanmasına karşı çok önemli katkılar sağlar.

Kırışıklığa Karşı Etki

Elma çekirdeklerinden elde edilen yeni bir öz , AQUABIO Thalasso Sistemi spektrumunda yüksek etkili deniz bileşenleri ile kombine edilmiş bulunmaktadır. Bu öz, klinik araştırmalarda ayrıntılı şekilde incelenmiş durumdadır. Sonuçlar, kolajen ağının önemli ölçüde güçlendiğini ve kırışıklık oluşumunun mümkün olduğunca azaldığını göstermektedir.

Düzleştirme ve Germe

Mavi –Yeşil mikro yosun Spirulina özü, içindeki vitaminlerin ve minerallerin zenginliğinden dolayı cildi harika bir şekilde düzgünleştiren ve yatıştıran etkiye sahiptir. Kahverengi yosunlar ailesinden başka bir yosundan elde edilen özlerdeki gerekli eser elementler, cildin kendi kendini yenilenme gücünü desteklerler ve gözle görülebilir biçimde gergin bir cilt görünümüne katkıda bulunurlar.

Diri ve Işıltılı

Kafein, kan dolaşımını hızlandırır, hücre yenilenmesini canlandırır ve bu sayede yeni bir dirilik , esneklik ve ışıltı kazandırır.

BDIH Sertifikalı AQUABIO Ürünleri :

  • BDIH sertifikalı organik ve doğal kozmetiktir.
  • Etkisi ve cilde uyumu bilimsel olarak ispatlanmıştır.
  • Sentetik renk, koku ve konserve edici madde içermezler.
  • Parafin ve diğer petro-kimyasal hammaddeler içermezler.
  • Ölü hayvanlardan elde edilen hammaddeler içermezler.
© Copyright 2019 Ökotek Ekolojik Ürün Marketleri - Tüm Hakları Saklıdır
Designed by Dreams&Bytes