About Us
www.okotek.com.tr
Email Gönder
  AQUABIO / Sistem GOLD  

 

Sistem GOLD

Altın – parlaklığı büyülü, etkisi gerçek güzellik enerjisi.

Olgun ciltler için yoğun Anti Aging bakımı, yüksek etkili onarım ve bakım kompleksi ile yaşlanmaya bağlı yükleri ve olumsuzlukları giderir.

“Olgun ciltler için yoğun Anti Aging Bakmı olan AQUABIO Sistem GOLD, altın, gümüş, bitki özleri ve minerallerden oluşan son derece özel etken madde kokteyli ile olgun cildi şımartır”.

· Altın ve gümüş ciltte gerçek bir yenilenme sağlamaktadırlar.

· Çok değerli ürün formülasyonları, dış stres faktörlerine ve serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı cildi korumaktadır.

· Bunlar çizgileri ve kırışıklıkları azaltmakta, cilde dirilik, elastiklik ve ışıltı kazandırmaktadırlar.

50+ ile Kendinizi Yeniden Yaratın

Aktif, egemen, geleceğe yönelmiş - Yaşam ile ilgili hisleriniz hiç bu kadar olumlu olmamıştı. Fiziksel yaşımızla bağımızı koparmak ve iyi görünümümüzü korumak. AQUABIO Sistem GOLD ile bu hoş hislere optimal bir destek sağlamanın tadını çıkarın. Sistem GOLD, etkili bir Anti Aging koruması ile şımartan lüks bir bakımı kombine eder. Farkedilir sıkılıkta ve en mükemmel şekilde yenilenmiş bir cilt için.

50+ Yaşlarda Cilt

Cildiniz gittikçe daha çok mu hassaslaşıyor ? Daha kuru, daha ince mi oluyor ? Pigment lekeleri ve farkedilir kırışıklıklar mı oluşuyor ? 50 lerin sonrasında hem kollajen azalması hissedilir ve görünür etkiler yapmaya başlar hem de cildin bağışıklık sistemi gençlik yıllarına göre zayıflamaya başlar. Hücre metabolizmasındaki düzensizlikler sonucunda gittikçe daha çok cilt hücresi ölmeye başlar. Yaşamsal önemi olan maddelerin hücreler arası değişimi azalır ve daha düşük östrojen üretimi nemlilik kaybını arttırır. Cilt kalınlığı ve kırışıklık oluşumu artar.

Çözüm:

AQUABIO Sistem GOLD

AQUABIO Sistem GOLD, altın, gümüş ve çok ince bitkisel esanslardan oluşan son derce özel etken maddeler karışımı sayesinde yoğun Anti Aging Bakımı sunuyor. Yüksek verimli etken madde karışımlarıyla elde edilen seçkin ürün formülasyonları olgun ciltte tam bir rejenerasyon sağlamaktadır.

Değerli Biyo Kalitesi

Kontrol altındaki biyolojik tarımdan elde edilen doğanın en iyi özleri ve yağları. AQUABIO Sistem’de son derece özel : Kahve çekirdeklerinden elde edilen Biyo-Kafein özü. Argan yağı, , jojoba yağı, soya yağı, zeytinyağı , bademyağı, sheabutter ve göz otu özünden oluşan değerli biyo kalitesinde Anti Aging özleri.

GOLD - Etken maddeleri – İlginç Noktalar

Altın ve gümüş antik çağlarda bile mükemmel lüks kozmetik malzemeleriydi. AQUABIO Sistem GOLD, bu asal metalleri çok değerli argan yağı ve diğer yüksek etkili, yeni geliştirilmiş etken maddelerle kombine etmiş bulunmaktadır. Olgun ciltlere kapsamlı bir canlılık vermek üzere !

Yenileme ve Uyarılma

Altın ve gümüş hücrelerde önemli roller oynamaktadırlar, optimum şekilde hücre tarafından alınmakta ve yaşlanma proseslerine karşı iç taraftan etkili olmaktadırlar. Altın ve gümüşün mükemmel antibakteriyel etkileri, cilt yaşlanmasını hızlandıran oksidatif strese ve yangılı proseslere karşı koruma sağlamaktadır. Diğer yenileyici etken maddeler ise argan yağı ve bambu özüdür. Argan yağı mükemmel bir radikal yakalayıcıdır ve bu sayede yoğun bir Anti Aging koruma sağlamaktadır. Bambu özü yüksek miktarda silis içerir ve bu sayede zorunlu canlılık fonksiyonlarını uyarır.

Düzleştirme ve Germe

Bitkisel squalan, harika bir parlaklık verir ve nemlendirme özelliğine sahiptir. Diğer güçlendirici ve germe özelliğine sahip bileşenler ise cildin nem dengesini de sağlayan meyankökü özü ve kıymetli Hyaluron asidi’dir.

Diri ve Işıltılı

Kafein, kan dolaşımını hızlandırır, hücre yenilenmesini canlandırır ve bu sayede yeni bir dirilik , esneklik ve ışıltı kazandırır.

BDIH Sertifikalı AQUABIO Ürünleri :

  • BDIH sertifikalı organik ve doğal kozmetiktir.
  • Etkisi ve cilde uyumu bilimsel olarak ispatlanmıştır.
  • Sentetik renk, koku ve konserve edici madde içermezler.
  • Parafin ve diğer petro-kimyasal hammaddeler içermezler.
  • Ölü hayvanlardan elde edilen hammaddeler içermezler.
© Copyright 2019 Ökotek Ekolojik Ürün Marketleri - Tüm Hakları Saklıdır
Designed by Dreams&Bytes