About Us
www.okotek.com.tr
Email Gönder
  SANTE / YÜZ BOYALARI  

 

 

Ekolojik Karakter Yaratma: SANTE Ekolojik Kozmetik’den  Çocuklar İçin Yeni Yüz Boyaları
 
Eğlenceli yüz –boyama, ekolojik kozmetik kalitesi ile birlikte !
 
SANTE Ekolojik Kozmetik hayatınıza renk getiriyor. Ekolojik kozmetik kalitesi ile geliştirilen ilk çocuk yüz boyaları artık zahmetsizce her yüz için yaratıcı tasarımlar hazırlamak için kullanılabilir!

Bu yüz boyaları kontrollü şartlarda, organik olarak yetiştirilen bitkilerin yağları sayesinde, özellikle hassas çocuk cildi için geliştirilmiştir.
 
Bir korsan, kedi ya da prenses olun, çocuklar yeni karakterler denemeyi severler. SANTE yeni çocuk yüz boyaları ile kolayca hayvan yüzleri ya da diğer dekoratif ve yaratıcı tasarımlar yapabilirsiniz.
 
SANTE mükemmel renk paleti ve hem genç hem de yaşlı "kılık değiştirme ustaları" için gerekli aksesuarlar sunuyor. Ekolojik kozmetik boyalarının hepsi NATRUE ve BDIH sertifikalarına sahiptir, ayrıca ince ve hassas çocuk cildi için idealdir. Organik sertifikalı kompozisyon ve içerikler, yüz boyası uygulandıktan sonra  da cildinizin nefes almasına kolaylık sağlar. Tüm sentetik renklendirici, parfüm ve koruyucu yanı sıra mineral ve silikon yağları, üretim sürecine katılmamıştır.
 
Çocuklar için belirlenen ekolojik yağ bazlı, parlak ve güzel yüz boyaları,  küçük - şeffaf boya kaplarında veya ahşap malzemeden yapılmış yüz boyama kalemleri şekilde bulunur. Bütün bu yüz boyaları kolayca su ile yıkanabilir. Altı yüz boyama kalemi, başlangıç seviyedeki "sanatçılar" için ideal bir seçimdir. Minimum çaba ile, ilk seçtiğiniz tasarımları ilk kalem vuruşlarınız ile görünür hale getirebilirsiniz. Bu boya kalemleri, beyaz, sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve siyah renktedir.
 
Yaratıcılık sınır tanımıyor! Şefaf kapların içinde sekiz renk:  Beyaz, sarı, kırmızı, mavi, yeşil, siyah, parlak gümüş ve parlak altın. Eğlenceli bir zürafa, altın bir prenses veya pembe panter? Bütün bunlar bir bilek hareketiyle hayata olabilir.
 
Buna ek olarak, set mükemmel bir görünüm yaratmak için bir kalemtıraş, bir sünger aplikatör ve fırçalar içerir. Aplikatör sünger geniş alanları boyamada kolaylık sağlarken, ince ve geniş fırçalar, sanatsal detaylar için kolaylıkla kullanılabilir. Ayrıca, yüz boyama için fikir vermek adına resimli bir kitapçık içerir.
 
Yüz boyama kalemleri ve şefaf kaplar içerisindeki yüz boyaları ayrı ayrı da satılmaktadır. Bu şekilde stand içerisinde biten ürünleri daha sonraki bir tarihte tekrar temin edebilirsiniz.
 
Tabii ki, yüz boyaları SADECE çocuklar için değildir- SANTE‘nin yardımıyla, siz de yeni bir karaktere bürünebilirsiniz !
 
Özellikleri:
 
  • Sertifikalı ekolojik kriterlerine sahip dünyadaki İLK yüz boyama ürünleridir.
  • Su ile yıkandığında cilt yüzeyinden tamamen çıkabilen ekolojik ve yaratıcı görünümler kazandırabilir !
  • Yağ bazlı, parlak ve güzel renkler
  • NaTrue ve BDIH sertifikalı ekolojik kozmetikler
  • Sentetik renk, koku veya koruyucuları içermez

BDIH Sertifikalı Organik ve Doğal Sante Ürünleri:

  • BDIH (Kontrol edilmiş organik ve doğal kozmetik) Şartlarına göre üretilmiştir.
  • Sentetik koku, renk ve konserve edici madde içermez.
  • Parafin ve diğer petrol kökenli maddeler içermez.
  • Ölü hayvanlardan elde edilen doku özleri ya da hammaddeleri içermez.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
© Copyright 2019 Ökotek Ekolojik Ürün Marketleri - Tüm Hakları Saklıdır
Designed by Dreams&Bytes