About Us
www.okotek.com.tr
Email Gönder
  SANTE / DEKORATİF KOZMETİK  

 

Doğanın Saf Renkleri
SANTE Sertifikalı Doğal Kozmetikleri’nden yepyeni ve sıra dışı dekoratif kozmetik ürünleri: Doğal bazlı benzersiz güzel renkler. Bitkisel yağlar ve özler ile hazırlanan çok değerli formüller aynı zamanda çok hassas ciltlerde bile yumuşak bakımı ve cilde mükemmel uyumu garantilemektedir. Cildinize iyi gelecek doğal güzel bir makyaj için.

Doğanın tüm güzelliğini eşsiz bir renk paletinde her tip için yaşayabilirsiniz: Genç, canlı, taze ve moda. SANTE Doğal Kozmetik yeni ürünlerinde “Doğanın Saf Renkleri”ni keşfediniz.

Kontrol Edilmiş “Made in Germany” Kalitesi
SANTE Doğal Kozmetikleri’nin yeni dekoratif kozmetik serisi Almanya’da geliştirildi ve üretildi : Hammaddelerin sıkı kalite kriterlerine göre seçilip üretimin gerçekleştirilmesine, size ulaşmadan önce yapılan ayrıntılı testlere kadar her şey titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Sertifikalı Doğal Kozmetik
SANTE Doğal Kozmetikleri toplam yüz makyajı serisi sertifikalı doğal kozmetiklerin (BDIH) sıkı kriterlerine uygunluk göstermektedir.

Rüya Gibi Bir Ten
Sanki makyaj yapılmamış hissi: Saf ama buna rağmen kusursuz güzel. Bu rüya gibi ten, SANTE Doğal Kozmetikleri’nin yüksek kaliteli makyaj ürünlerinin  büyüleyici etkisinin sonucudur. Ürünün saflığından kaynaklanan cilde harika uyumlu kalite, teninizi benzersiz bir yumuşaklığa ve kadifemsiliğe kavuşturacaktır.

BDIH Sertifikalı Organik ve Doğal Sante Ürünleri:

  • BDIH (Kontrol edilmiş organik ve doğal kozmetik) Şartlarına göre üretilmiştir.
  • Sentetik koku, renk ve konserve edici madde içermez.
  • Parafin ve diğer petrol kökenli maddeler içermez.
  • Ölü hayvanlardan elde edilen doku özleri ya da hammaddeleri içermez.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
© Copyright 2019 Ökotek Ekolojik Ürün Marketleri - Tüm Hakları Saklıdır
Designed by Dreams&Bytes